AMFW-6S-07250775-65
Part Number:
AMFW-6S-07250775-65
Description:
IC AMP SATCOM 7.25-7.75GHZ MOD
Current - Supply :
125mA
Frequency :
7.25GHz ~ 7.75GHz
Test Frequency :
7.25GHz ~ 7.75GHz
Voltage - Supply :
15V