AMFW-5S-10951170-100
Part Number:
AMFW-5S-10951170-100
Description:
IC AMP SATCOM 10.95-11.7GHZ MOD
Current - Supply :
130mA
Frequency :
10.95GHz ~ 11.7GHz
Test Frequency :
10.95GHz ~ 11.7GHz
Voltage - Supply :
15V