AMFW-6S-12201275-70
Part Number:
AMFW-6S-12201275-70
Description:
IC AMP SATCOM 12.2-12.75GHZ MOD
Current - Supply :
160mA
Frequency :
12.2GHz ~ 12.75GHz
Gain :
50dB
P1dB :
10dBm
RF Type :
SatCom
Test Frequency :
12.2GHz ~ 12.75GHz
Voltage - Supply :
15V