AMF-3F-27503100-60-17P
Part Number:
AMF-3F-27503100-60-17P
Description:
IC RF AMP GPS 27.5GHZ-31GHZ MOD
Current - Supply :
150mA
Frequency :
27.5GHz ~ 31GHz
Gain :
15dB
Mounting Type :
Noise Figure :
6dB
P1dB :
17dBm
Test Frequency :
27.5GHz ~ 31GHz
Voltage - Supply :
15V