AMF-4D-00100400-21-24P
Part Number:
AMF-4D-00100400-21-24P
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-4GHZ MODULE
Current - Supply :
450mA
Frequency :
100MHz ~ 4GHz
Gain :
40dB
Mounting Type :
Noise Figure :
2.1dB
P1dB :
24dBm
RF Type :
General Purpose
Test Frequency :
100MHz ~ 4GHz
Voltage - Supply :
15V