AMF-3D-00010300-40-16P
Part Number:
AMF-3D-00010300-40-16P
Description:
IC RF AMP GPS 10MHZ-3GHZ MODULE
Current - Supply :
300mA
Frequency :
10MHz ~ 3GHz
Gain :
30dB
Mounting Type :
Noise Figure :
4dB
P1dB :
16dBm
Test Frequency :
10MHz ~ 3GHz
Voltage - Supply :
15V