AMF-3D-00100200-24-25P
Part Number:
AMF-3D-00100200-24-25P
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-2GHZ MODULE
Current - Supply :
380mA
Frequency :
100MHz ~ 2GHz
Gain :
32dB
Mounting Type :
Noise Figure :
2.4dB
P1dB :
25dBm
RF Type :
General Purpose
Test Frequency :
100MHz ~ 2GHz
Voltage - Supply :
15V