JS42-06001800-18-8P
Part Number:
JS42-06001800-18-8P
Description:
IC RF AMP GPS 6GHZ-18GHZ MODULE
Current - Supply :
285mA
Frequency :
6GHz ~ 18GHz
Gain :
48dB
Mounting Type :
Noise Figure :
1.8dB
P1dB :
8dBm
Test Frequency :
6GHz ~ 18GHz
Voltage - Supply :
15V