JS42-00101500-25-10P
Part Number:
JS42-00101500-25-10P
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-15GHZ MOD
Current - Supply :
295mA
Frequency :
100MHz ~ 15GHz
Gain :
47dB
Mounting Type :
Noise Figure :
2.5dB
P1dB :
10dBm
Test Frequency :
100MHz ~ 15GHz
Voltage - Supply :
15V