LNA-30-02002600-58-25P
Manufacturer:
Narda-MITEQ
Part Number:
LNA-30-02002600-58-25P
Category:
RF Amplifiers
Description:
IC RF AMP VSAT 2GHZ-26GHZ MODULE
Manufacturer :
Narda-MITEQ
Category :
RF Amplifiers
Current - Supply :
600mA
Frequency :
2GHz ~ 26GHz
Gain :
30dB
Mounting Type :
Noise Figure :
5.8dB
P1dB :
25dBm
Package / Case :
Module, SMA Connectors
Product Status :
Active
RF Type :
VSAT
Supplier Device Package :
Module
Test Frequency :
2GHz ~ 26GHz
Voltage - Supply :
15V