BLF7G27L-200PB,118
Manufacturer:
Ampleon
Part Number:
BLF7G27L-200PB,118
Category:
RF Amplifiers
Description:
IC AMP CDMA 2.6-2.7GHZ SOT1110A
Manufacturer :
Ampleon
Category :
RF Amplifiers
Current - Supply :
Frequency :
2.6GHz ~ 2.7GHz
Gain :
16.5dB
Mounting Type :
Flange Mount
Noise Figure :
P1dB :
Package / Case :
Product Status :
Obsolete
RF Type :
W-CDMA
Supplier Device Package :
SOT1110A
Test Frequency :
2.62GHz ~ 2.69GHz
Voltage - Supply :
65V