OP24516SX-91RSMM
Manufacturer:
TE Connectivity Laird
Part Number:
OP24516SX-91RSMM
Category:
RF Antennas
Description:
ANT IN/OUT 802.11N 6PORT 36"
Manufacturer :
TE Connectivity Laird
Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Dome
Applications :
Wi-Fi
Features :
Cable - 914mm
Frequency (Center/Band) :
2.45GHz, 5.5GHz
Frequency Group :
UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency Range :
2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.875GHz
Gain :
Height (Max) :
4.587" (116.50mm)