QW450-MB8UM-BP-25
Manufacturer:
TE Connectivity Laird
Part Number:
QW450-MB8UM-BP-25
Category:
RF Antennas
Description:
RF ANT 460MHZ WHIP STR NMO BASE
Manufacturer :
TE Connectivity Laird
Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Whip, Straight
Applications :
Features :
Frequency (Center/Band) :
460MHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range :
450MHz ~ 470MHz
Gain :
0dB
Height (Max) :
6.000" (152.40mm)