QW152-MB8UM-BP-25
Manufacturer:
TE Connectivity Laird
Part Number:
QW152-MB8UM-BP-25
Category:
RF Antennas
Description:
RF ANT 157MHZ WHIP STR NMO 18"
Manufacturer :
TE Connectivity Laird
Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Whip, Straight
Applications :
Features :
Frequency (Center/Band) :
157MHz
Frequency Group :
VHF (f < 300MHz)
Frequency Range :
152MHz ~ 162MHz
Gain :
0dB
Height (Max) :
18.000" (457.20mm)