CAF95998(ID2450-NF12)
Manufacturer:
TE Connectivity Laird
Part Number:
CAF95998(ID2450-NF12)
Category:
RF Antennas
Description:
RF ANT 2.4GHZ MOD CHASSIS MT 12"
Manufacturer :
TE Connectivity Laird
Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Module
Applications :
Features :
Cable - 305mm
Frequency (Center/Band) :
2.4GHz
Frequency Group :
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency Range :
2.4GHz ~ 2.5GHz