CAF94513(IG2450-SM36)
Manufacturer:
TE Connectivity Laird
Part Number:
CAF94513(IG2450-SM36)
Category:
RF Antennas
Description:
RF ANT 2.4GHZ DOME SMA MALE 36"
Manufacturer :
TE Connectivity Laird
Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Dome
Applications :
Features :
Frequency (Center/Band) :
2.4GHz
Frequency Group :
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency Range :
2.4GHz ~ 2.5GHz