MIKE3A/3M/MCXM/S/S/17
Manufacturer:
Siretta
Part Number:
MIKE3A/3M/MCXM/S/S/17
Category:
RF Antennas
Description:
RF ANT 1.575GHZ MODULE MMCX MAG
Manufacturer :
Siretta
Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Module
Applications :
GPS
Features :
Frequency (Center/Band) :
1.575GHz
Frequency Group :
UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency Range :
Gain :
28dB
Height (Max) :
0.669" (17.00mm)