ANT-2.4-FPC-LH150M4
Part Number:
ANT-2.4-FPC-LH150M4
Description:
ANT 2.4 FPC 45X7 150 CBL MHF4
Features :
Cable - 150mm
Frequency (Center/Band) :
2.45GHz
Frequency Group :
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency Range :
2.4GHz ~ 2.5GHz
Gain :
6.1dBi
Height (Max) :
0.004" (0.10mm)
Power - Max :
2 W