NP915WGIR3MMX9I
Manufacturer:
Antenna Technologies Limited Company
Part Number:
NP915WGIR3MMX9I
Category:
RF Antennas
Description:
915 MHZ GROUND IND SLOT OMNI
In Stock:
20
Manufacturer :
Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Applications :
Features :
Cable - 228.6mm
Frequency (Center/Band) :
925MHz
Frequency Group :
Frequency Range :
890MHz ~ 960MHz
Gain :
2.5dBi
Height (Max) :
Ingress Protection :
Mounting Type :
Adhesive
Number of Bands :
1
Power - Max :
50 W