AP-M2M2-CC-Q-S22-BL-6
Manufacturer:
Airgain
Part Number:
AP-M2M2-CC-Q-S22-BL-6
Category:
RF Antennas
Description:
ANTENNA PLUS M2MAX V2 MIMO ANT
In Stock:
21
Manufacturer :
Airgain
Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Module
Applications :
LTE
Features :
Cable - 1.828m
Frequency (Center/Band) :
829MHz, 2.2GHz
Frequency Group :
Wide Band
Frequency Range :
698MHz ~ 960MHz, 1.7GHz ~ 2.7GHz
Gain :
3dBi, 6dBi
Height (Max) :
2.185" (55.50mm)