AGGBP.SLS.35A.07.0060A
Manufacturer:
Taoglas
Part Number:
AGGBP.SLS.35A.07.0060A
Category:
RF Antennas
Description:
2 IN 1 PERMANENT MOUNT GPS (1M R
In Stock:
12
Manufacturer :
Taoglas
Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Ceramic Patch
Applications :
Beidou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS
Features :
Cable - 60mm, LNA, Filter
Frequency (Center/Band) :
1.561GHz, 1.575GHz, 1.602GHz
Frequency Group :
UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency Range :
Gain :
2.79dBi, 2.23dBi, 1.32dBi
Height (Max) :
0.339" (8.60mm)