AD2900-5800-8700TR304
Manufacturer:
Anatech Electronics Inc.
Part Number:
AD2900-5800-8700TR304
Category:
RF Multiplexers
Description:
2900 MHZ / 5800 MHZ / 8700 MHZ T
Manufacturer :
Anatech Electronics Inc.
Category :
RF Multiplexers
Frequency Bands (Low / High) :
2.83GHz ~ 2.97GHz / 8.6GHz ~ 8.8GHz