AE1227-1558-1621TR1274
Manufacturer:
Anatech Electronics Inc.
Part Number:
AE1227-1558-1621TR1274
Category:
RF Multiplexers
Description:
1227 MHZ / 1558 MHZ / 1621 MHZ T
Manufacturer :
Anatech Electronics Inc.
Category :
RF Multiplexers
Frequency Bands (Low / High) :
1.2156GHz ~ 1.2396GHz / 1.616GHz ~ 1.6265GHz