SLFD18-5R950G-01T
Manufacturer:
Shenzhen Sunlord Electronics
Part Number:
SLFD18-5R950G-01T
Category:
RF Multiplexers
Description:
DIPLEXER FOR 2400-2500MHZ/4900-5
Manufacturer :
Shenzhen Sunlord Electronics
Category :
RF Multiplexers
Frequency Bands (Low / High) :
2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz