DPX205850DT-9036A1-H
Manufacturer:
TDK Corporation
Part Number:
DPX205850DT-9036A1-H
Category:
RF Multiplexers
Description:
RF DIPLEXER 2.45GHZ/5.5GHZ 0805
In Stock:
916
Manufacturer :
TDK Corporation
Category :
RF Multiplexers
Frequency Bands (Low / High) :
2.4GHz ~ 2.5GHz / 5.15GHz ~ 5.85GHz