TPX205950MT-7010A4
Manufacturer:
TDK Corporation
Part Number:
TPX205950MT-7010A4
Category:
RF Multiplexers
Description:
MULTILAYER TPX FOR WLAN/GPS/5G
Manufacturer :
TDK Corporation
Category :
RF Multiplexers
Frequency Bands (Low / High) :
617MHz ~ 1.606GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz