DPX165950DT-8126A1
Manufacturer:
TDK Corporation
Part Number:
DPX165950DT-8126A1
Category:
RF Multiplexers
Description:
RF DIPLEXER 2.45/5.425GHZ 0603
Manufacturer :
TDK Corporation
Category :
RF Multiplexers
Frequency Bands (Low / High) :
2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz