54-CBSF-3.0X4.75
Part Number:
54-CBSF-3.0X4.75
Description:
RF SHIELD 3" X 4.75" T/H
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
4.750" (120.65mm)
Width - Overall :
3.000" (76.20mm)