54-CBSF-2.0X2.0X0.5
Part Number:
54-CBSF-2.0X2.0X0.5
Description:
RF SHIELD 2" X 2" THROUGH HOLE
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
2.000" (50.80mm)
Width - Overall :
2.000" (50.80mm)