53-CBSFD-3.5X7.5X0.75
Part Number:
53-CBSFD-3.5X7.5X0.75
Description:
RF SHIELD 3.5" X 7.5" T/H
Height - Overall :
0.750" (19.05mm)
Length - Overall :
7.500" (190.50mm)
Width - Overall :
3.500" (88.90mm)