52-CBSF-2.0X2.25X0.5
Part Number:
52-CBSF-2.0X2.25X0.5
Description:
RF SHIELD 2" X 2.25" T/H
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
2.250" (57.15mm)
Width - Overall :
2.000" (50.80mm)