50-CBSFSV-2.25X4.0X0.5
Part Number:
50-CBSFSV-2.25X4.0X0.5
Description:
RF SHIELD 2.25" X 4" SMD
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
4.000" (101.60mm)
Ventilation :
Vent Holes in Pattern
Width - Overall :
2.250" (57.15mm)