49-CBSF-2.25X3.0X0.4
Part Number:
49-CBSF-2.25X3.0X0.4
Description:
RF SHIELD 2.25" X 3" T/H
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
3.000" (76.20mm)
Width - Overall :
2.250" (57.15mm)