49-CBSF-1.0X2.5X0.4
Part Number:
49-CBSF-1.0X2.5X0.4
Description:
RF SHIELD 1" X 2.5" THROUGH HOLE
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
2.500" (63.50mm)
Width - Overall :
1.000" (25.40mm)