48-CBSF-5.0X5.5X0.4
Part Number:
48-CBSF-5.0X5.5X0.4
Description:
RF SHIELD 5" X 5.5" THROUGH HOLE
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
5.500" (139.70mm)
Width - Overall :
5.000" (127.00mm)