44-CBSF-3.5X5.0X0.4
Part Number:
44-CBSF-3.5X5.0X0.4
Description:
RF SHIELD 3.5" X 5" THROUGH HOLE
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
5.000" (127.00mm)
Width - Overall :
3.500" (88.90mm)