40-CBSFP-0.75X2.5X0.4
Part Number:
40-CBSFP-0.75X2.5X0.4
Description:
RF SHIELD 0.75" X 2.5" SMD
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
2.500" (63.50mm)
Width - Overall :
0.750" (19.05mm)