24-CBSF-0.75X2.0X0.2
Part Number:
24-CBSF-0.75X2.0X0.2
Description:
RF SHIELD 0.75" X 2" T/H
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
2.000" (50.80mm)
Mounting Type :
Through Hole
Width - Overall :
0.750" (19.05mm)