24-CBSF-0.5X1.0X0.2
Part Number:
24-CBSF-0.5X1.0X0.2
Description:
RF SHIELD 0.5" X 1" THROUGH HOLE
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
1.000" (25.40mm)
Mounting Type :
Through Hole
Width - Overall :
0.500" (12.70mm)