22-CBSF-3.25X4.75
Part Number:
22-CBSF-3.25X4.75
Description:
RF SHIELD 3.25" X 4.75" T/H
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
4.750" (120.65mm)
Mounting Type :
Through Hole
Width - Overall :
3.250" (82.55mm)