20S-CBSF-1.5X2.0X0.2
Part Number:
20S-CBSF-1.5X2.0X0.2
Description:
RF SHIELD 1.5" X 2" SMD
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
2.000" (50.80mm)
Width - Overall :
1.500" (38.10mm)