50-CBSA-3.25X4.0X0.5
Part Number:
50-CBSA-3.25X4.0X0.5
Description:
RF SHIELD 3.25" X 4" SMD
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
4.000" (101.60mm)
Width - Overall :
3.250" (82.55mm)