10-CBSA-3.5X4.75X0.13
Part Number:
10-CBSA-3.5X4.75X0.13
Description:
RF SHIELD 3.5" X 4.75" SMD
Height - Overall :
0.130" (3.30mm)
Length - Overall :
4.750" (120.65mm)
Width - Overall :
3.500" (88.90mm)