40-CBSA-3.25X3.5X0.4
Part Number:
40-CBSA-3.25X3.5X0.4
Description:
RF SHIELD 3.25" X 3.5" SMD
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
3.500" (88.90mm)
Width - Overall :
3.250" (82.55mm)