10-CBSA-2.75X2.75X0.13
Part Number:
10-CBSA-2.75X2.75X0.13
Description:
RF SHIELD 2.75" X 2.75" SMD
Height - Overall :
0.130" (3.30mm)
Length - Overall :
2.750" (69.85mm)
Width - Overall :
2.750" (69.85mm)