21M-CBSA-3.5X6.0X0.225
Part Number:
21M-CBSA-3.5X6.0X0.225
Description:
RF SHIELD 3.5" X 6" SMD T/H
Height - Overall :
0.225" (5.72mm)
Length - Overall :
6.000" (152.40mm)
Width - Overall :
3.500" (88.90mm)