14-CBSA-3.5X6.0X0.13
Part Number:
14-CBSA-3.5X6.0X0.13
Description:
RF SHIELD 3.5" X 6" THROUGH HOLE
Height - Overall :
0.130" (3.30mm)
Length - Overall :
6.000" (152.40mm)
Width - Overall :
3.500" (88.90mm)