21M-CBSA-3.5X5.75X0.225
Part Number:
21M-CBSA-3.5X5.75X0.225
Description:
RF SHIELD 3.5" X 5.75" SMD T/H
Height - Overall :
0.225" (5.72mm)
Length - Overall :
5.750" (146.05mm)
Width - Overall :
3.500" (88.90mm)