21L-CBSA-3.5X5.25X0.225
Part Number:
21L-CBSA-3.5X5.25X0.225
Description:
RF SHIELD 3.5" X 5.25" SMD T/H
Height - Overall :
0.225" (5.72mm)
Length - Overall :
5.250" (133.35mm)
Width - Overall :
3.500" (88.90mm)