21L-CBSA-3.25X5.5X0.225
Part Number:
21L-CBSA-3.25X5.5X0.225
Description:
RF SHIELD 3.25" X 5.5" SMD T/H
Height - Overall :
0.225" (5.72mm)
Length - Overall :
5.500" (139.70mm)
Width - Overall :
3.250" (82.55mm)